У-Ц
Хедерал Плющ

Препарат рослинного походження, містить глікозидні сапоніни, що зумовлюють відхаркувальну, спазмолітичну, бронхолітичну, протизапальну та протимікробну дії.

УРОКСОЛІН

Антибактеріальний засіб широкого спектру дії. Найчастіше діє на штами бактерій, стійкі до інших хіміотерапевтичних препаратів.

УНДЕВІТ

Драже «Ундевіт» призначають як профілактичний і лікувальний засіб для поліпшення обмінних процесів і загального стану в осіб середнього і літнього віку, в тому числі при передчасному старінні, при астенічному синдромі, в комплексі з іншими препаратами.

ХОЛОСАС

Холосас - жовчогінний засіб, який посилює утворення жовчі і жовчних кислот. Дія препарату зумовлена вмістом у шипшині органічних кислот і флавоноїдів.

ФЕРМЕНТІУМ

Панкреатин призначають при порушеннях травлення, зумовлених захворюваннями печінки та підшлункової залози, при ахілії, при гіпоацидним і анацидном гастритах, хронічних ентероколітах, при погрішності в харчуванні (переїдання, жирна їжа).

ЦИННАРИЗИН СОФАРМА

Цинаризин покращує мозковий та периферійний кровообіг, інгібуючи дію ряду вазоконстрикторних субстанцій та інфлюкс іонів кальцію у клітинах шляхом блокування повільних потенціал-залежних кальцієвих каналів.