Полівітамінні комплекси без добавок. Прості препарати вітаміну А. Препарати вітаміну D та його аналогів
ГЕКСАВІТ

Полівітамінний препарат у формі драже. Препарат застосовують при гіповітамінозах, тривалому лікуванні антибіотиками, для підвищення опірності організму до інфекційних і простудних захворювань, особам, професія яких вимагає підвищеної гостроти зору (водії транспорту тощо).

РЕВІТ

Фармакологічні ефекти Ревіт обумовлені вітамінами, що входять до складу активних інгредієнтів препарату.

РЕТИНОЛУ АЦЕТАТ

Ретинол (вітамін А) необхідний для процесів обміну речовин, у тому числі регуляції росту і розвитку організму. Він забезпечує нормальну діяльність органа зору, структурну цілісність тканини, підвищує стійкість організму до несприятливих факторів навколишнього середовища.

УНДЕВІТ

Драже «Ундевіт» призначають як профілактичний і лікувальний засіб для поліпшення обмінних процесів і загального стану в осіб середнього і літнього віку, в тому числі при передчасному старінні, при астенічному синдромі, в комплексі з іншими препаратами.

ЕРГОКАЛЬЦИФЕРОЛ

Ергокальциферол (вітамін D2) регулює обмін фосфору і кальцію в організмі, сприяє їх всмоктуванню в кишечнику за рахунок проникності його слизової оболонки і адекватному депонуванню в кістковій тканині. Дія ергокальциферолу посилюється при одночасному надходженні сполук кальцію і фосфору.