Препарати
Хедерал Плющ

Препарат рослинного походження, містить глікозидні сапоніни, що зумовлюють відхаркувальну, спазмолітичну, бронхолітичну, протизапальну та протимікробну дії.

АМІНАЛОН

Гама-аміномасляна кислота (ГАМК) є основним медіатором центральної нервової системи, що бере участь у процесах центрального гальмування. Під її впливом активізуються енергетичні процеси мозку, покращується утилізація останнім глюкози, підвищується дихальна активність тканин, покращується кровопостачання.

ГЕКСАВІТ

Полівітамінний препарат у формі драже. Препарат застосовують при гіповітамінозах, тривалому лікуванні антибіотиками, для підвищення опірності організму до інфекційних і простудних захворювань, особам, професія яких вимагає підвищеної гостроти зору (водії транспорту тощо).

ІБУПРОФЕН

Надає протизапальну, аналгетичну та помірну жарознижувальну дії, обумовлене пригніченням біосинтезу простагландинів у тканинах шляхом пригнічення активності циклооксигенази.

КИСЛОТА ФОЛІЄВА

Антианемічний препарат. Фолієва кислота використовується в процесі кровотворення для нормального дозрівання мегалобластов і утворення нормобластов. У період вагітності виконує захисну функцію по відношенню до впливу тератогенних факторів.