Препарати
ЕРИТРОМІЦИН

Препарат застосовують у лікуванні стрептококових і стафілококових інфекцій, особливо у хворих з протипоказаннями до застосування пеніцилінів; інфекцій, викликаних мікоплазмами (переважно з легким перебігом).

СОМІЛАЗА®

Засіб замісної терапії, що застосовується при розладах травлення. Препарат поповнює дефіцит ферментів підшлункової залози. При прийомі препарату нормалізуються процеси травлення, поліпшується функціональний стан травного тракту.

ПАНКРЕАТИН ФОРТЕ

Панкреатин призначають при порушеннях травлення, зумовлених захворюваннями печінки і підшлункової залози, при ахілії, при гіпоацидним і анацидном гастритах, хронічних ентероколітах, при погрішності в харчуванні (переїдання, жирна їжа).

ХОЛОСАС

Холосас - жовчогінний засіб, який посилює утворення жовчі і жовчних кислот. Дія препарату зумовлена вмістом у шипшині органічних кислот і флавоноїдів.

ТАБЕКС®

Цитизин – алкалоїд, який отримують із рослини Cytisus Laburnum.

Має хімічну структуру, схожу з такою у нікотину та лобеліну. Селективно та конкурентно зв’язується з рецепторами, має часткову агоністичну активність по відношенню до нікотинових ацетилхолінових рецепторів. 

СИДНОФАРМ

Молсидомін виявляє венодилатуючу, антиагрегантну, аналгезуючу та тривалу антиангінальну дію.