КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО
АлфаВіт® Класік, 60 або 120 таблеток

Вітамінно-мінеральний комплекс для дорослих та дітей старше 14 років як додаткове джерело корисних речовин і загального зміцнення організму. 

АлфаВіт® Дитячий Садок, 60 жувальних таблеток

Вітамінно-мінеральний комплекс для дітей від 3 до 7 років як додаткове джерело корисних речовин для підтримки імунітету та адаптації дитини до підвищених розумових, фізичних та емоційних навантажень. 

АлфаВіт® Школяр, 60 жувальних таблеток

Вітамінно-мінеральний комплекс для дітей від 7 до 14 років як додаткове джерело корисних речовин для підтримки імунітету та адаптації дитини до підвищених розумових, фізичних та емоційних навантажень. 

АлфаВіт® Мама, 60 таблеток

Вітамінно-мінеральний комплекс для різносторонньої та повноцінної підтримки організму жінки у період підготовки до вагітності, під час вагітності та годування груддю. 

АлфаВіт® 50+, 60 таблеток

Вітамінно-мінеральний комплекс для осіб старше 50 років для компенсації нестачі речовин пов’язаної з віковими змінами в організмі. 

АлфаВіт® Діабет, 60 таблеток

Вітамінно-мінеральний комплекс для використання в раціоні дієтичного харчування осіб, які контролюють рівень цукру крові для підтримки оптимального обміну речовин, загального зміцнення та компенсації нестачі корисних речовин.